Doc. Ing. Petr Sodomka, PhD., MBA

predseda Centra pre výskum informačných systémov

Keynote II: Aktuálne trendy na trhu s podnikovými aplikáciámi a ich uplatnenie v priemyselných podnikoch

Prednáška podá charakteristiku stavu vývoja trhu s podnikovými aplikáciami. Ponúkne tiež komentár k potenciálu trhu a jeho využitiu. Prinesie aktuálne údaje zo segmentu výrobných organizácií a poukáže na možnosť uplatnenia svetových trendov v typických českých a slovenských podnikoch.

Petr Sodomka je docentom Univerzity Tomáša Baťu v Zline, predsedom Centra pre výskum informačných systémov a konateľom poradenskej spoločnosti CVIS Consulting. Je spolupracovníkom a členom programového výboru medzinárodných konferencií poriadaných IBIMA aradu ďalších vedeckých a odborných konferencií, členom redakčnej rady časopisu Systémová integrácia a členom Rady Českej spoločnosti pre systémovú integráciu, Edičnej rady vydavateľstva Grada. Pravidelne prispieva do odborných periodík v Českej republike i v zahraničí. Dlhodobo sa zaoberá výskumom a poradenstvom v oblasti strategického a procesného poradenstva, riadenia obchodných modelov dodávky informačných systémov, plánovania podnikových zdrojov (ERP), riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM), pokročilého plánovania a rozvrhovania výroby (APS), riadenia dodávateľských reťazcov (SCM) a manažérskych informačných systémov. V rokoch 2006-2009 získal prestížne ocenenie Microsoft Most Valuable Professional.


« Späť

Osobná produktivita manažéra: ako lepšie manažovať svoj čas, ako zvládať stres

Štvrtok 16. februára 2012, hotel CHOPIN, Bratislava

Metóda Getting Things Done (GTD) Davida Allena je súbor rád, názorov a predpokladov, ale najmä konkrétnych praktických tipov, ako spracovávať obrovské množstvo práce, ktoré máme na starosti tak, aby sme mali kontrolu nad každodennými činnosťami, ako aj dostatočný nadhľad. Na workshope získate praktické tipy, ako pracovať s informáciami, ako plánovať a radiť priority vo dnešnom svete, kde sa priority menia každých pár minút.