Tomáš Osuský

riaditeľ oddelenia poradenstva Ernst & Young

vedúci panelovej diskusie

Od roku 2008
Riaditeľ oddelenia poradenstva Ernst & Young
Riadenie oddelenia ekonomického poradenstva, poskytovanie konzultačného poradenstva pre multinárodné korporácie aj lokálne spoločnosti v oblasti verejnej a štátnej správy, telekomunikácií a bankovníctva. Konzultačné služby, riadenie projektov a sponzorstvo hlavných projektov v oblasti riešení pre štátnu správu v rámci eGovernment riešení a v rámci OPIS (Operačný program informatizácie spoločnosti) a v súľade s NKIVS (Národná koncepcia informatizácie verejnej správy):

1998 – 2008
IBM Global Business Services Country Leader. Počas dlhoročného pôsobenia zastával tieto pracovné pozície: Distribution and Product Manager, Global Services Manager, Country Operations Manager & Managing director for IBM International Centers, Global Business Services Country Leader.

1997 – 1998
Banking and Telco Sales Leader SAP Slovensko. Vybudovanie SAP obchodnej a odbornej pozície v oblasti bankovníctva a telekomunikačného sektora.  Zodpovednosť za predaj licencií štandardných ERP balíkov ako aj naštartovanie predaja SAP ISU riešení pre bankový a telekomunikačný sektor.

1993-1997
IBM Slovensko. Marketing and Sales Leader, Finance. Zodpovednosť za predaj obchodného oddelenia v sektore finančných inštitúcií, vo všetkých oblastiach riešení IBM, t.j. HW, SW a technologických služieb.


« Späť

Znalosti ako najdôležitejšie aktívum modernej organizácie

7.11.2019, Bratislava

  • Znalostný manažment – praktiky, technológie a praktické príklady
  • Learning Management System
  • Budoucnost organizací a jak se na ni připravit
  • Umelá inteligencia a znalosti

13. ročník konferencie Projektový manažment: Hybridné projektové riadenie – stratégia v praxi

22.-23.10.2019, Bratislava

Tri predkonferenčné workshopy
Hybridné projektové riadenie