Valent Gura

HP Enterprise Services Country Director Hewlett-Packard Slovakia

účastník panelovej diskusie

Valent Gura vyštudoval odbor Zabezpečovacia a Oznamovacia technika na Vysokej škole dopravnej. Profesionálnu kariéru začal vo Výskumnom ústave výpočtovej techniky, kde v rokoch 1976 – 1990 pracoval na významných projektoch SM4-20 a SM52/12.

Počas svojho pôsobenia v Digital Equipment Slovakia v rokoch 1992 – 1994 pracoval v rôznych funkciách na kľúčových projektoch v Stredoslovenských Energetických Závodoch, Transpetrole, VÚB, ŽSR a ďalších. V rokoch 1996 – 1999 organizoval vytvorenie a následne viedol divíziu Podnikového poradenstva v slovenskej pobočke Arthur Andersen.

V spoločnosti Compaq, kde pracoval od roku 1999, prešiel viacerými riadiacimi pozíciami. Od roku 2001 viedol divíziu Compaq Global Services. Po spojení Hewlett-Packard (HP) a Compaq, v roku 2002, bol šesť rokov členom vedenia slovenskej pobočky HP a riaditeľom divízie HP Services a následne od mája 2008 zastával pozíciu regionálneho manažéra divízie HP Consulting&Integration, kde zodpovedal za horizontálne IT riešenia. Od Novembra 2008, riadi v HP Slovensko divíziu HP Enterprise Services, ktorá vznikla spojením EDS a časti HP Services a je členom vedenia slovenského HP.

V rámci profesijných organizácií zasadá Valent Gura v prezídiu IT Asociácie Slovenska a je tiež členom Rady pre informatizáciu a informatiku v školstve pod záštitou MŠ SR.

 


« Späť

Znalosti ako najdôležitejšie aktívum modernej organizácie

7.11.2019, Bratislava

  • Znalostný manažment – praktiky, technológie a praktické príklady
  • Learning Management System
  • Budoucnost organizací a jak se na ni připravit
  • Umelá inteligencia a znalosti

13. ročník konferencie Projektový manažment: Hybridné projektové riadenie – stratégia v praxi

22.-23.10.2019, Bratislava

Tri predkonferenčné workshopy
Hybridné projektové riadenie